Ayrancı’da Merkezden Sonra Bahçe Yolları da Kilitli Taş Oluyor

Haber Tarihi: 12/10/2016 Sayfasına Geri Dön »


Ayrancı Belediyesi ekiplerinin yaz başından bu yana devam eden çalışmalarının sonunda ilçe merkezindeki çalışmalar tamamlandı. Alt yapı çalışması tamamlanan merkezdeki tüm yollar asfalt veya kilitli taş döşenerek yenilendi. Yapılan yeni yolların vatandaşlara hayırlı olmasını temenni eden belediye başkanı Yüksel Büyükkarcı; ‘’Çok şükür bu yaz ayları için planladığımız bütün işleri bitirmek üzereyiz’’ dedi.

İlçe merkezinin yanı sıra bahçelik alanlarda da çok sayıda vatandaşın ikamet ettiğini söyleyen Büyükkarcı; ‘’Bahçelik alanda ikamet eden vatandaşlarımız her yıl kış aylarında oluşan yağış nedeniyle bir takım zorluklar çekiyordu. Bu zorlukların giderilmesi noktasında belediye olarak her yıl bizde elimizden geleni yapıyorduk ancak, kalıcı bir çalışma yapılmasının da zorunluluğunu biliyorduk. Bu nedenle daha fazla trafiğin yaşandığı cadde ve sokaklardan başlamak üzere süratli bir asfaltlama ve kilitli taş döşemesi başlattık. Neticede ilçe merkezindeki çalışmaların bitmesi ile birlikte bahçe yollarına kilitli taş döşemelerini başlattık.

İnşallah kış bastırmadan bahçe yollarının kilitli taş döşeme işlemini bitirmeyi ve bu kış o bölgedeki vatandaşlarımızın da ayağını çamurdan kesmeyi hedefliyoruz’’ dedi. Çalışmalardan memnun olduklarını ifade eden Ayrancılı vatandaşlar; ‘’Özellikle kış aylarında çamur olan yollardan dolayı sıkıntı çekiyorduk. Yetişkinlerin yanı sıra bilhassa öğrenci çocuklar için bu yollardan okula gitmek çok güzel olacak. Başta başkanımız olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederiz’’ dediler.Resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz